Atsauksmes

Tatjana Bolotina

54 gadi, Doņecka
Rokas masieris InfraTapp

Uztrauca sāpes jostasvietā, kājās, stipri sāpēja rokas, pēdas un mugurkaula kakla daļa. Katru dienu veicu kakla masāžu ar rokas masieri InfraTapp. Pēc nedēļas sāpes, kuras turējās nepārtraukti vairāk nekā gadu, pārgāja. Pēc tam mājās katru dienu veicu un turpinu veikt muguras masāžu ar spilvenu WellLife. Sāpes mugurā ir pilnībā izzudušas. Kādu laiku es turpināju apmeklēt «Saliņu», lai ar kāju masiera LightStep palīdzību veiktu kāju masāžu. Pateicoties tam pazuda sāpec kāju pēdās.

Nadežda Sidorenko

65 gadi, Zaporožje
Rokas masieris InfraTapp 2

Cietu no sāpēm krūšu-kakla zonā, pastāvīgi bija lauzošas sāpes zem labāk lāpstiņas, sāpes atstarojās rokā. Jau pēc otrā masāžas seansa ar masāžas spilvenu wellLife2 un rokas masieri InfraTapp 2 pārgāja sāpes zem lāptiņas un uzlabojās pašsajūta sprandā.

Ivans Vitaļjevičs

55 gadi, Zaporožje
Masāžas spilvens WellLife 2

Uztrauca stipras, pastāvīgas sāpes jostasvietā, un arī sāpes sprandā. Palīdzēja masāža ar nefrītu spilvenu WellLife 2. Masieri lietoju jau sen un esmu ļoti apmierināts ar sasniegto rezultātu. Dažkārt atnāku uz kompānijas «Veselības Saliņa» salonu-veikalu uz krēsla masāžu. Pa šo laiku pilnībā ir pārgājušas sāpes kaklā un ir pārstājis krakšķēt kakls.

Ļubovj Veļmožko

58 gadi, Zaporožje
Rokas masieris InfraTapp 2

Visu dzīvi nostrādāju kā krāsotāja un apmetuma licēja. Profesija vecumdienās lika par sevi manīt ar sāpēm mugurā (visvairāk jostasvietā), nevarēju normāli gulēt, jo bija krampji kājās. Pēc pirmā seansa kļuva vieglāk gulēt, pēc ceturtā samazinājās krampji, samazinājās sāpes mugurā!Šie masieri tiešām palīdz!

Tatjana Fomenko

61 gads Zaporožje
Masāžas pārklājs BackLine 2 (2015 gada modelis)

Atkarība no laikapstākļiem, galvassāpes, osteohondroze jostavietā un pie kakla. 12 gadu satraukumi, masāžas, potes, kāju vēnu nepietiekamība. Pēc piektā seansa uz masāžas pārklāja BackLine2 pārgāja sāpes kakla-krūšu zonā, mazāk sāka sāpēt galva. Bet pateicoties kāju masierim LightStep ir kļuvies vieglāk pēdām, ir samazinājušās sāpes kājās.

Valentīna

Kijevas apriņķis
Masāžas spilvens WellLife 2

2014 gada rudenī es iegādājos WellLife2 spilvenu ar nefrītu. Unikāla manta!Visas muguras masāža, roku un kāju masāža. Manam vīram vairs nesāp jostasvieta vispār nekad, man ir pazudusi dedzināšanas sajūta pēdās.Paldies.

Ašots Allens

42 gadi, Odesa
Masāžas krēsls Rejoice

Līdz tam, kad es iepazinot ar kompānijas «Veselības Saliņa» masāžas aprīkojumu, man ļoti sāpēja mugura, bija apaļa mugura. Pēc masāžas «Veselības Saliņā» mana pašsajūta manāmi uzlabojās. Man ļoti patīk masāža un serviss «Saliņā» TC «Sredņefontanskij». Liels paldies apkalpojošam personālam par uzmanību un prefesionālismu.

Antoņina Dobrosjuk

82 gadi, Doņecka
Masāžas spilvens WellLife 2

Es ar grūtībām varēju staigāt, ļoti sāpēja jostasvieta, kājas, es nevarēju pacelties uz ceturto stāvu. Kaimiņiene man ieteica apmeklēt «Veselības Saliņu» un izmēģināt masāžu uz masāžas spilvena WellLife. Jau pēc otrā seansa es jutos labāk. Sāka pazust galvassāpes, pārstāja sāpēt jostasvieta, kļuva vieglāk staigāt, varu kāpt pa kāpnēm.

Valentīna Kaliničenko

65 gadi, Harjkova
Masāžas spilvens WellLife 2

Cietu no sāpēm jostasvietā un plecu locītavās. Bija paaugstināts spiediens. Pēc otrā masāžas seansa «Veselības Saliņā» parādījās atvieglojums. Pārstāja lauzt muguru, uzlabojās miegs. Plānoju iegādāties sev masāžas spilvenu WellLife 2

Oksana Migovan

38 gadi, Černovci
Masieris kājām Lightstep

Ieraugot «Veselības Saliņas» reklāmu es nodomāju, ka par masāžu ir jāmaksā. Bet biju patīkami pārsteigta, ka man bija iespēja 10 seansus izmantot par velti. Pirmajos trijos man sāpēja mugura. Pēc tam viss kļuva daudz labāk. Regulāras masāžas aprīkojuma lietošanas rezultātā es mainīju savu stāju. Bet masieris kājām ar infrasarkano siltumu LightStep - ir unikāla lieta: cik patīkami un lietderīgi ir darba dienas beigās ieslēgt masieri, noņemt nogurumu un uzlādēties ar labu un pozitīvu enerģiju.

Vitālijs Ņikiforovs

72 gadi, Harjkova
Rokas masieris InfraTapp 2

Ļoti sāp kājas, bija kreisās rokas trauma, nevarēju to saliekt, Pēc rokas masiera Infra Tapp 2 lietošanas sākās uzlabojumi. Varēju saliekt roku. Kļuva vieglāk staigāt. Varu pats sevi apkalpot (līdz šim bija nepieciešama palīdzība no malas)

Valentīna Stupina

67 gadi, Harjkova
Rokas masieris InfraTapp 2

Osteohandroze, cista zem ceļgala, podagra, uzaugumi, ceļgalu tūska - lūk pilns pušķis ar problēmām, kurš parādījās nevērīgās attieksmes dēļ, kas man bija pret veselību. Pēc masāžas spilvena WellLife 2 un rokas masiera Infra Tapp 2 parādījās vieglums, uzlabojās miegs. Pazuda sāpes plecos. Sapratu, ka daudz laika palaidu garām, nesākot rūpēties par sevi agrāk.

Ļudmila Potapova

58 gadi, Zaporožje
Masāžas spilvens WellLife 2

Pastāvīgi sāp kājas, plakanā pēda, podagra, kakla osteohondroze, kāju tūska, hipertonija un slikts miegs. Lūk ar ko es atnācu uz «Veselības Saliņu». Jau pēc pirmā seansa uz masāžas spilvena WellLife 2 pazuda kāju tūska un parādījās vieglums. Pēc 10tā samazinājās «Holka» un pazuda sāpes plecos.