Franšīze «Veselības Saliņa»

Atvērt ienesīgu biznesa, atpirkt to maksimums 6 mēnešu laikā un sākt pelnīt jau sākot no pirmās dienas - šodien tas ir reāli. Mēs piedāvājam kļūt par kompānijas «Veselības Saliņa» partneriem mūsu reģionā, nopērkot kompānijas «Veselības Saliņa» franšīzi. Mūsu priekšrocības: vienkāršs un ātrs starts, drošība un pavadīšana, profesionāla apmācība.

Kādēļ «Veselības Saliņa»

Kompānijas pamatā ir misija «Atveseļot nāciju, kalpojot cilvēkam». Šie četri vārdi motivē un iedvesmo vairāk nekā 300 kompānijas «Veselības Saliņa» partnerus trijās valstīs. Mēs ticam, ka mēs ne tikai pārdodam aprīkojumu: mēs atveseļojam nāciju, atveseļojam mūsu pilsētu iedzīvotājus. Mēs darām labu darbu, un Jūs kopā ar mums, varat veidot biznesu, kura pamatā ir laba vēlme palīdzēt citiem cilvēkiem.

«Veselības Saliņa» ir rentablu un ātri atpērkamu franšīze citu biznesu vidū.

Mūsu partneri no dažādām pasaules valstīm apgalvo, ka ievērojot visas instrukcijas un standartus, Jūs atpirksiet franšīzi jau pirmā pusgada laikā. Mums ir zināmi arī ātrāki investīciju atgriezšanas piemēri:«Saliņas» franšīzi atpirka 4 un pat 2 nedēļu laikā! Tas nozīmē, ka tikai 14 dienu laikā franšīzes pircēji atguva visu ieguldīto naudu. Jūs varat pārspēt šo rekordu.

Mūsu bizness - sistēma ir gadiem pārbaudīta.

Tā ir unikāla un ir kompānijas intelektuālais īpašums. Standartu un sistēmu principu ievērošana - panākuma garants šajā biznesā. Mēs iemācīsim jums komandas veidošanas pamatus, plānošanas pamatus, finansu uzskaites pamatus un citas nepieciešamās prasmes, kuras ir nepieciešamas veiksmīgai biznesa vadīšanai.

Sīkāk - video.

Par partnerības jautājumiem un par to, kā iegādāties franšīzi, lūdzu zvaniet vadības pārstāvim Latvijā.