Veselības saliņa

«Veselības saliņa» - tas ir lielākais masāžas iekārtu izplatītājs SNG valstīs. Mēs redzam savu misiju, ka kalpošanu nācijai, kalpojot cilvēkam.: katru dienu mēs rūpējamies par atveseļošanu, ar «Saliņas» konsultantu personīgo kalpošanu saviem klientiem un apmeklētājiem.

Šodien kompānija «Veselības Saliņa» - tie ir 560 partneri un darbinieki. 9 gadu eksistēšanas laikā, mēs esam atvēruši «Saliņas» 86 lielpilsētas, četrdesmit stratēģiskos Krievijas reģionos, Ukrainā un Baltkrievijā. Aparāt masāžas tehnoloģiju tirgū mūsu kompānija piedāvā vislabāko, augstas kvalitātes aprīkojumu ar maksimāli atveseļojošu efektu.

Mūsu aprīkojums kļuva par atbidi uz cilvēku vajadzībām: tas tika radīts, lai kalpotu cilvēkiem. “Veselības Saliņas” vēsturē - 25 000 atveseļošanās liecību no varikozes, sirds, locītavu un mugurkaula slimībām, mēs vērojām, kā pazūd problēmas saistītas ar imunitāti, ar vēdera dobuma orgāniem, hroniskām slimībām, stresa, depresijas un hroniska noguruma jautājumiem.

Mūsu masieri iedarbojas uz 6 sistēmām: asinsries, kustību, imūnās, reģenerācijas, enerģijas un nervu sistēmām. Pēc to pielietošanas pie mūsu klientiem atgriežas veselība. Jaunība.

Mēs ticam, ka pasauli var mainīt ar kvalitatīvu produktu. «Ir daudzas kompānijas, kuras vienkārši pelna naudu. Pēc tām, ka likums, nekas uz zemes nepaliek. Bet mūsu misija ir kalpošana cilvēkam, kalpošana nācijai. Mēs mainām vēsturi. Mēs ticam tam, ka cilvēki, kuri nāk pie mums ir cienīgi saņemt labāko. Mēs ticam tam, ka kopā mēs varam sasniegt ļoti daudz ko», - uzskata kompānijas prezidents Aleksandrs Meljņičenko.