Masieri

Profesionāla masāža mājas apstākļos? Jā, tas ir iespējams! Uzdāviniet veselību savam ķermenim, lietojot ™ «Veselības Saliņa» masierus. Ņemiet tos līdzi uz ofisu vai uz vasarnīcu, lai baudītu atveseļojošu, tonizējošu vai atslābinošu masāžu mājas apstākļos vai pat esot ceļā! Visi ™ «Veselības Saliņas» masieri papildina viens otru, tajā pašā laikā, katrs paliek unikāls.

299 €

Masāžas spilvens WellLife 2

Kompakts masieris mugurai, kakla zonai, kājām un pēdām. Veic 3 tipu masāžas iedarbību: mīcīšana, berzēšana un masāža ar rullīšiem. Masāžas rullīsi ir izgatavoti no dabīga nefrīta.

360 €

Masieris kājām Leg&Foot Mini

Divas automātiskās masāžu programmas ļauj veikt pēdu, potīšu un stilba daļu masāžu vienlaicīgi. Ar intensitātes regulēšanas iespējām un papildu infrasarkanās sildīšanas funkciju.

860 €

Masāžas pārklājs BackLine 2 (2015 gada modelis)

Veic 4 veidu masāžas iedarbību: mīcīšana, berzēšāna, gludināšana un vibrācija. Ar pāris papildu galviņām kakla un muguras masāžai. Pielāgojas auguma garumam. Dziļi silda masējamo apgabalu.

330 €

Masieris kājām Lightstep

Masieris ar 18 masāžas ruļļiem pēdu masāžai. Siltais nefrīta akmens papildus sasilda muskuļus un pastiprina masāžas iedarbību.

299 €

Rokas masieris InfraTapp 2

Rokas masieris visasm ķermenim ar 4 uzgaļiem no dabīga nefrīta. Strādā 6 režīmos: vibromasāža, durstīšana, spiediens, masāža ar vibrāciju, limfodrenāžas masāža, infrasarkanais siltums.

160 €

Rokas masieris InfraTapp

Ergonomisks rokas masieris ar iebūvētu infrasarkano lampu. Ar 4 nomaināmie silikona uzgaļiem, tā iespēju paplašināšanai. Masieri var lietot masāžas vai kosmētiskā krēma uzklāšanai.

600 €

Nefrīta paklājiņš WellNight

Paklājiņš ar 479 apaļiem akmeņiem, no dabīga nefrīta. Strādā 3 sildošajos režīmos (ar roku regulējas temperatūra diapazonā no 40-70’C). Rada apstākļus organisma pašatajunošanai.

140 €

Masāžas spilvens WellLife Mini

Kompakts universāls masieris visam ķermenim. Izgatavots no hipoalerģiska materiāla. Ideāls risinājums tiem, kuri daudz ceļo.