Apmaksa un piegāde

 

Visas preces, kuras Jūs redza šajā mājaslapā ir uzreiz pieejamas. Jūsu pasūtījums ir gatavs nosūtīšanai jau tagad!

Jūs varat noformēt pirkumu mūsu mājaslapā jebkurā Jums ērtā laikā. Pēc pasūtījuma noformēšanas, mūsu menedžeris sazināsies ar Jums dažu stundu laikā, mūsu darba laika ietvaros, lai precizētu nepieciešamās detaļas.

Mūsu mājaslapā pasūtītos masierus un krēslus mēs piegādājam bez maksas visā Rīgas teritorijā. Sīkāk par piegādes variantiem Jūs varat uzzināt pie mūsu menedžeriem. Lūdzu, zvaniet uz mūsu karstās līnijas telefonu
(+371) 22310871

PIEGĀDE

  1. Pasūtīt bezmaksas piegādi ar kurjeru. Kurjers bez maksas piegādās Jūsu pasūtījumu uz norādīto adresi jebkurā Jums ērtā dienā un laikā.
  2. Pasūtīt bezmaksas piegādi pa pastu. Veicot pirkumu mūsu mājaslapā norādiet savu adresi, un mēz bez maksas atsūtīsim Jums iepatikušos masieri pa pastu.

 

 

APMAKSA

Mēs piedāvājam divus apmaksas variantus. Apmaksājot pasūtījumu jebkurā no norādītajiem veidiem, Jūs saņemsiet dokumentu, kurš apliecinās apmaksu, un mūsu aprīkojuma garantiju.

  1. Apmaksa skaidrā naudā preci saņemot.
  2. Bezskaidras naudas norēķins. Apmaksa jebkuras bankas kasē vai arī no Jūsu organizācijas bankas konta. Atgriezšanas gadījumā, naudas līdzekļie tiek atgriezti uz to pašu kontu, no kura tika veikta apmaksa.