Veselības klubs - Jūsu piekļuve unikālām zināšanām

Mēs izstrādājam un uzlabojam mūsu aprīkojumu jau 8 gadus, un zinām pēc pieredzes: pilnībā izmantot jebkura masiera potenciālu var tikai zinot un saprotot, kā viss cilvēka ķermenī ir iekārtots. Tādēļ kopā ar masiera pirkuma veikšanu, mēs piedāvājam Jums bezmaksas dalību unikālā izglītojošā mūsu kompānijas programmā - Veselības klubā.

Veselības kluba biedri saņem pieeju pie unikālām zināšanām, kuras ļauj daudzkārtīgi palielināt masāžas efektivitāti un vairot veselību.

Masāžas apmetnis
Back Line 2

Masāžas apmetnis BackLine 2 - tas ir unikāls funkciju un kvalitātes savienojums. Tas ir spējīgs dziļi un intensīvi iedarboties uz jūsu muskuļiem. Un tajā pat laikā, var viegli un maigi iedarboties, dziļi sildot jūsu muskuļus infrasarkanā siltuma režīmā. Apmetņa rullīši ir izgatavoti no dabīga nefrīta.

Kāju masieris Leg&Foot Mini

— tas ir personīgais masieris jūsu kājām, kurš vienmēr ir pieejams.

Divas automātiskās masāžas programmas ļauj veikt pēdu, potīšu un ikru daļas masāžu vienlaicīgi. Leg&Foot Mini ir aprīkots ar gaisa spilveniem, iedarbības intensitātes regulatoru un papildu funkciju infrasarkanai sildīšanai.

 

25 000 atveseļošanās liecību

Mūsu kompānijas pamatā ir misija «Veselība nācijai, kalpojot cilvēkam». Mēs ne tikai pārdodam aprīkojumu: mēs dāvinām veselību mūsu pilsētu iedzīvotājiem. Katru dienu mēs rūpējamies par nācijas atveseļošanu ar «Saliņu» konsultantu personīgo kalpošanu saviem klientiem un apmeklētājiem.

Šodien kompānija «Veselības saliņa» tas ir labākais augstas kvalitātes aprīkojums ar maksimāli atveseļojošu efektu. «Veselības saliņas» vēsturē ir vairāk nekā 25000 liecību par atveseļošanos no varikozēm, sirds, locītavu un mugurkaula slimībām; mēs vērojam, kā pazūd problēmas, kuras ir saistītas ar imunitāti, ar vēdera dobuma orgāniem, hronisku slimību, stresa, hroniska noguruma un depresijas jautājumiem.

Mēs ticam, ka darām labu darbu.

 

Our advantages

Jums ir jautājumi?
Aicinājums!

Garantija

Bezmaksas remonts un pilna servisa apkope jūsu masierim divu gadu garumā.

Serviss

Jums sniegs servisa atbalstu jebkurā no trim SNG valstīm esošajām «Veselības saliņām», neatkarīgi no tā, kurā no tām, Jūs esat iegādājušies savu masieri.

Piegāde

Izmantojiet bezmaksas piegādi, vai arī saņemiet savu masieri jebkurā no 170 «Veselības saliņām».

Video atsauksmes

«Veselības saliņa» - tās ir 25000 atveseļošanās liecības. Paskatieties video atsauksmes par mūsu produktu kompānijas mājaslapā vai arī YouTube.

Darbinieki

350 diplomēti jauno atveseļošanās tehnoloģiju speciālisti. Mūsu misija «Vesela nācija, kalpojot cilvēkam».

Konsultācijas

«Veselības saliņā» Jūsa saņemsiet individuālas rekomendācijas par masieru pielietojumu, ņemot vērā jūsu veselības stāvokli.

Klienti par mums

Atsauksme par InfraTapp2 masieri ar nefrītiem. Pirms iegādājos IT2, man sāpēja pēdas un es nevarēju doties garākās pastaigās, bet par augstpapēžu kurpēm vispār bija jāaizmirst! Pirmos uzlabojumus kājās sajutu jau pēc nedēļas, jo lietoju IT2 katru dienu. Tagad izmantoju IT2 katru vakaru pa 1h, dažreiz arī dienā pa 30 min. masēju katru kāju. Rezultāts ir lielisks, jo pēdas man vairs nesāp un es atkal varu vilkt kurpes ar papēžiem! Ar IT2 apsaldēto 3-zaru nervu es izārstēju 3 dienās(agrāk tam nācās veltīt veselu mēnesi). Ja pēc garākām pastaigām sāk sāpēt ceļgalu locītavas, tad ar IT2 es ātri tieku galā ar sāpēm!

Lilija Matvejeva
Pensionāre, lieto IT2 apmēram 2 mēnešus.

Atsauksme par Leg&Foot mini Tā kā man visa diena paiet uz kājām, tad vakarā tās sāp un ir nogurušas. Atrisināt šo problēmu man palīdzēja kāju masieris, jo tas noņēma nogurumu kājās un uzlaboja vispārējo pašsajūtu. Mans dēls spēlējot futbolu sagrieza ar stiklu kāju. Stiklu izņēma, bet brūce ilgi nedzija. Kad viņš uzstaisīja kāju masāžu, brūce atverās un kopā ar asinīm iztecēja mazs stikla gabaliņš, kurš iespējams netika izņemts pašā sākumā. Pateicoties L&F mini kāja sadzija ļoti ātri. Tas bija brīnums!

Novikova Jeļena
Pārdevēja, Rīga.

Atsauksme par masažas spilvenu WL2 ar nefrītiem. Man agrāk ļoti sāpēja mugura un strauji kritās asinspiediens no 130/85 uz 90/60. Masāžas spilvenu ar nefrītiem lietoju jau 2 nedēļas katru dienu pirms gulētiešanas. Apmēram 30 min. masēju plecu, jostasvietas un gurnu zonu. No rīta masēju vēderu. Pateicoties masažas spilvenam, man ir normalizējies asinsspiediens 120/80 un tagad savus 2 suņus es nomazgāju bez grūtībām. Tāda sajūta, ka esmu „piedzimusi no jauna”!

Natālija Bezručenko
Pārdevēja, Rīgā.